Znakomite kolonie wyłącznie w Bieszczadach

Selekcja idealnego miejsca przeżycie niezapomnianych chwil dla potomka. Nasuwają się zapytania o to czy lokalizacja będzie atrakcyjna i czy powietrze będzie czyste? Najlepszym rozwiązaniem są rodzinne polskie góry w Bieszczadach. Zapewnią młodym ludziom zabawę, można bardzo dobrze się bawić, ale dodatkowo zezwolą zrelaksować się na tle dzikiej natury Karpat Wschodnich. To właśnie z takowych ferii przywiozą miłe wspomnienia, a dodatkowo zaczną nowe przyjaźnie i wyciągną wartościową wiedzę odnośnie polskiej natury, jakiej nie zdobędą w szkole.

Nie od dziś się wie, że nauka w terenie jest w wyższym stopniu ciekawa i szybciej znośna dla dzieci tym bardziej jeśli osiągamy ja pośród przyjaciół w górach.

Opis Bieszczad

Bieszczady to dystrykt górski zlokalizowany w południowo-wschodniej Polsce. Bieszczady rozdzielone są na dwa pasma, Bieszczady Wschodnie obszarze Ukrainy oraz Bieszczady Zachodnie na terytorium naszego kraju a także Słowacji oraz Ukrainy. Te wymienione na końcu w dużej części zajmują Rezerwat Biosfery „Karpaty Wschodnie”, który jest w zestawieniu rezerwatów natury UNESCO. Bieszczady są dosyć wysokie, największym ich szczytem jest Tarnica sięgająca na wysokość 1346 metrów nad poziomem mórz. Toteż góry te nie należą do nadzwyczajnie wysokich, ale dzięki temu idzie bez trudu dostać się na sam czubek i patrzeć stamtąd prześliczną panoramę Bieszczadów. Cechują się też piętrowym porządkiem flory oraz nietypowym układem rzek.

A jednym z wyróżniających się miejsc w tej okolicy jest Park Krajobrazowy Dolina Sanu. To właśnie w tamtym miejscu od czasu do czasu można obserwować duże ssaki, takie jak miś brunatny, tur czy nieco mniejsze wilk,ryś. Bieszczady są miejscem występowania unikatowej w innych sekcjach kraju fauny i koncentrują multum sporadycznych gatunków roślin. Dzięki porastającym ten obszar starym lasom buczynowym i licznym nurtom cechują się indywidualnym klimatem.

Czy wybrać konkretne miejsce

Nie ulega wątpliwości, że tak. Zakwaterowanie to zmienna na którą mamy wpływ, w przeciwieństwie do pogody i do natury. Wskazane jest wiec zadbać o znakomite lokum na przykład w wyjazdy firmowe w góry zielonapolana.com.pl. Miejsce: Dubiecko (Dolina Sanu). Proponuje noclegi w górach dla wielu, w ciekawych domkach z drewna a także pokojach hotelowych. W ofercie jest również miejsce namiotowe. Oferta kolonii to nie jedynie zakwaterowanie, ale również urozmaicenia, przygoda.

Ze względu na lokalizację oraz bezproblemowy dojazd do ośrodka, w okolicy można zakosztować rozrywek i doznać bez liku atrakcji.
Są to między innymi przejazdy drezynami rowerowymi, Muzeum Skamieniałości i Minerałów czy Osada Fantasy mieszcząca się plus minus 30 km od pensjonatu Zielona Polana.
Koloniści zdołają również skorzystać z wycieczki do Lwowa oraz poznać tajniki i uroki Dynowa, które chwali się Przeworską Koleją Dojazdową. Kolonie dla najmłodszych w górach jeszcze nigdy nie były tak bogate i uzupełnione przygodami.